• درباره ته چین
 • درباره ته چین

  ته چین مجموعه ای بزرگ از غذاهای خانه پز را گرد هم آورده است. این مجموعه شامل انواع غذاهای طبخ شده در منازل است. هر کسی بنا به ذائقه ی خود می تواند از این سرویس استفاده کند.

  چرا به صورت اینترنتی غذا سفارش دهم؟

  با استفاده از سفارش اینترنتی غذا در وقت و پول خود صرفه جویی کنید. می توانید ارائه دهندگان غذا، تصاویر غذا، نظرات مردم، و تنوع گسترده ی غذایی را ببینید. می توانید نظرات خودتون را با دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

  چرا از "ته چین" استفاده کنم؟

  ته چین مجموعه ای بزرگ از سرآشپزهای ماهر را گرد هم آورده است. در این مجموعه شاهد تنوعی بزرگ از انواع غذاهای ایرانی، خارجی، محلی با هر طعم و سلیقه ای خواهید بود. در ته چین میتوانید سفارش دهید که بانوان ماهر در آشپزی در خانه برای شما غذا را طبخ کنند. در ته چین می توانید با هر ذوق و سلیقه ای و با هر ذائقه ای غذاهای بسیاری بیابید. می توانید تصاویر غذاها و نظرات کاربران، قیمت غذاها و تخفیف های ارائه شده را ملاحظه و سپس درخواست دهید.

  ما سفارش شما را دریافت می کنیم و پس از تهیه و تدارک غذا، ظهر روز بعد آن را به آدرس شما تحویل خواهیم داد. غذاهای ارائه شده توسط خانم های خانه در سطح شهر اصفهان طبخ می شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:


  info@eytook.ir
  031-366-41659

  کلیه حقوق این کسب و کار متعلق به شرکت داده نگار ایتوک است.